NBA All-Star utakmica 2021. prijenos uživo: vrijeme, raspored, streaming informacije, kako gledati zakucavanje / natjecanja u 3 boda uživo

Koji Film Vidjeti?

Više na:

NBA All-Star vikend sažet je za nedjelju navečer kao natjecanje u 3 boda, natjecanje u zakucavanju i emitovanje NBA All-Star utakmice 2021. na TNT-u!

Ovogodišnja igra će slijedite isti format kao i prošle godine . Tim Durant i Team LeBron nadmetat će se za pobjedu u svakoj od prve tri četvrtine (svaka četvrtina počinje s 0-0). Početkom 4. četvrtine sat će biti isključen i postavit će se konačni ciljni rezultat na temelju kumulativnog rezultata iz prve tri četvrtine.

Giannis Antetokounmpo, Steph Curry, Luka Dončić i Nikola Jokić pridružili su se LeBronu Jamesu u početnih pet za Team LeBron, dok Team Durant kontrira s Kyrie Irving, Joelom Embiidom, Kawhi Leonardom, Bradleyem Bealom i Jaysonom Tatumom. Kevin Durant neće igrati na večerašnjoj utakmici zbog ozlijeđene tetive koljena.

Kako možete uživo gledati NBA All-Star utakmicu 2021. uživo? Ovdje je sve što trebate znati.

KOJE JE VRIJEME NBA ALL STAR IGRA?

NBA All-Star utakmica započinje večeras (7. ožujka) u 20:00 sati. ET na TNT-u.

ŠTO JE NBA RASPORED IGRA ALL STAR:

Pokrivanje NBA All-Star utakmice započinje u 17:00. ET na TNT-u. Izazov za vještine i natjecanje u 3 boda od 18:30 do 20:00. ET slijedi NBA All-Star utakmica.

Mike Conley (Utah Jazz, zamjena za ozlijeđenog Devina Bookera), Jaylen Brown (Boston Celtics), Jayson Tatum (Boston Celtics), Steph Curry (Golden State Warriors), Zach LaVine (Chicago Bulls) i Donovan Mitchell (Utah Jazz ) će se natjecati na ovogodišnjem natjecanju u 3 boda.

KADA JE NATJECANJE U DUNKU?

Natjecanje u zakucavanju održat će se tijekom poluvremena All-Star igre. Anfernee Simons (Portland Trail Blazers), Cassius Stanley (Indiana Pacers) i Obi Toppin (New York Knicks) natjecati će se na ovogodišnjoj priredbi.

NBA ALL-STAR IGRA 2021 INFORMACIJE O UŽIVO:

Ako imate valjanu prijavu putem kabela, možete uživo pratiti NBA All-Star utakmicu putem TNT prijenosa uživo web mjestu TNT ili Pogledajte TNT aplikaciju .

Mogu li gledati NBA sve zvijezde na HULU?

Ako ti imaju valjanu pretplatu na Hulu + Live TV , možete uživo pratiti NBA All-Star utakmicu putem TNT prijenosa usluge uživo. Hulu + Live TV nudi sedmodnevno besplatno probno razdoblje za pretplatnike koji ispunjavaju uvjete .